zavřít

Letenky Perpignan Llabanere (PGF)

Letisko Llabanere (PGF) patrí k mestu Perpignan, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Llabanere. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Llabanere, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Perpignan - Llabanere
Medzinárodný názov letiska: Perpignan - Rivesaltes
Letisko patrí k mestu: Letenky Perpignan 111 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PGF (LFMP)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Perpignan - Llabanere

Hľadáte letenky Costa Brava (GRO) v meste Gerona ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gerona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Frejorgues (MPL) spadá pod mesto Montpellier, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Frejorgues, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Frejorgues, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montpellier za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 153 km

Letisko Barcelona (BCN) patrí k mestu Barcelona, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky do Barcelony - Barcelona. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Barcelona, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Barcelony lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky na letisko Perpignan - Llabanere

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Llabanere

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.