zavřít

Letenky Pontoise Cormeilles En Vexin (POX)

Hľadáte letenky Cormeilles En Vexin (POX) v meste Pontoise ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cormeilles En Vexin, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cormeilles En Vexin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Pontoise, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pontoise - Cormeilles En Vexin
Medzinárodný názov letiska: Pontoise - Cormeilles En Vexin
Letisko patrí k mestu: Letenky Cergy-Pontoise 56 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: POX (LFPT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pontoise - Cormeilles En Vexin

Letisko Orly (ORY) patrí k mestu Paríž, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky do Paríža - Orly. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Orly, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Paríža lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 56 km

Charles De Gaulle (CDG) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 57 km

Hľadáte letenky Lesquin (LIL) v meste Lille ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Lesquin, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lesquin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Lille, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 200 km

Rezervácia letenky na letisko Pontoise - Cormeilles En Vexin

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cormeilles En Vexin

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.