zavřít

Letenky Pontoise Cormeilles En Vexin (POX)

Letisko Cormeilles En Vexin (POX) patrí k mestu Pontoise, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Cormeilles En Vexin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cormeilles En Vexin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pontoise - Cormeilles En Vexin
Medzinárodný názov letiska: Pontoise - Cormeilles En Vexin
Letisko patrí k mestu: Letenky Cergy-Pontoise 56 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: POX (LFPT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pontoise - Cormeilles En Vexin

Hľadáte letenky Orly (ORY) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 56 km

Charles De Gaulle (CDG) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 57 km

Letisko Lesquin (LIL) patrí k mestu Lille, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Lesquin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lesquin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 200 km

Rezervácia letenky na letisko Pontoise - Cormeilles En Vexin

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cormeilles En Vexin

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.