zavřít

Letenky Rouen Boos (URO)

Letisko Boos (URO) patrí k mestu Rouen, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Boos. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Boos, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Rouen - Boos
Medzinárodný názov letiska: Rouen - Vallee De Seine
Letisko patrí k mestu: Letenky Rouen 113 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: URO (LFOP)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Rouen - Boos

Orly (ORY) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 152 km

Hľadáte letenky Charles De Gaulle (CDG) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 157 km

Letisko Gatwick (LGW) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Londýna - Gatwick. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gatwick, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Londýna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Rezervácia letenky na letisko Rouen - Boos

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Boos

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.