zavřít

Letenky Tarbes Ossun Lourdes (LDE)

Letisko Ossun Lourdes (LDE) patrí k mestu Tarbes, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Ossun Lourdes. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ossun Lourdes, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tarbes - Ossun Lourdes
Medzinárodný názov letiska: Tarbes - Lourdes
Letisko patrí k mestu: Letenky Tarbes 52 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: LDE (LFBT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tarbes - Ossun Lourdes

Uzein (PUF) spadá pod mesto Pau, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Uzein, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Uzein, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pau za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 51 km

Hľadáte letenky Blagnac (TLS) v meste Toulouse ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Toulouse - Blagnac, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Blagnac, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Toulouse, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 160 km

Letisko Anglet (BIQ) patrí k mestu Biarritz, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Anglet. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Anglet, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Rezervácia letenky na letisko Tarbes - Ossun Lourdes

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ossun Lourdes

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.