zavřít

Letenky Atény Athény (ATH)

Letisko Athény (ATH) patrí k mestu Atény, domovskou krajinou ktorého je Grécko. Rezervujte si letenky do Atén - Athény. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Athény, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Atén lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Atény - Athény
Medzinárodný názov letiska: Atheny
Letisko patrí k mestu: Letenky Atény 729 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Grécko
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: ATH (LGAV)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Atény - Athény

Mikonos (JMK) spadá pod mesto Mikonos, ktoré ležia v štáte Grécko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mikonos, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mikonos, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Mikonos za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Hľadáte letenky Kalamata (KLX) v meste Kalamata ( Grécko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kalamata, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kalamata, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kalamata, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 231 km

Letisko Santorini (JTR) patrí k mestu Thira, domovskou krajinou ktorého je Grécko. Rezervujte si letenky - Santorini. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Santorini, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 231 km

Rezervácia letenky na letisko Atény - Athény

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Athény

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.