zavřít

Letenky Kavala Megas Alexandros (KVA)

Hľadáte letenky Megas Alexandros (KVA) v meste Kavala ( Grécko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Megas Alexandros, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Megas Alexandros, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kavala, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kavala - Megas Alexandros
Medzinárodný názov letiska: Kavala - Megas Alexandros
Letisko patrí k mestu: Letenky Kavála 59 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Grécko
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KVA (LGKV)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kavala - Megas Alexandros

Makedonia Apt. (SKG) spadá pod mesto Solún, ktoré ležia v štáte Grécko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Makedonia Apt., alebo cestujte letecky do Grécka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Makedonia Apt., ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Solún za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 188 km

Letisko Vrazhdebna (SOF) patrí k mestu Sofia, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky do Sofie - Vrazhdebna. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vrazhdebna, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Sofie lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 226 km

Hľadáte letenky Mitilini (MJT) v meste Mytilene ( Turecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mitilini, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mitilini, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Mytilene, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 288 km

Rezervácia letenky na letisko Kavala - Megas Alexandros

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Megas Alexandros

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.