zavřít

Letenky Guatemala

Mesto leží v štáte Guatemala. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Guatemaly na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Guatemala
Miestny názov mesta: Guatemala (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Cidade da Guatemala, Citta del Guatemala, Citt? del Guatemala, Ciudad Guatemala, Ciudad de Guatemala, Ciutat de Guatemala, Guatemala, Guatemala City, Guatemala Hiria, Guatemala by, Guatemala la Nueva, Guatemala-Stadt, Guatemala-Urbo, Guatemala-stad, Gvatemala, Gvatemalurbo, Gwatemala, New Guatemala, Nueva Guatemala, Nueva Guatemala de la Asuncion, Nueva Guatemala de la Asunción, Santiago de Guatimala, Santiago de los Caballeros de Guatemala la Nueva, ???? ??? ???????????, ??????? ????, ???????? ????, ??? ????????, ????? ?????????, ????????, ?????, ???? ?

Počet obyvateľov:995 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky La Aurora (Guatemala City) - 0 km
Správna oblasť: Letenky Guatemala

Letenky do Guatemaly a okolí

Letisko La Aurora (GUA) patrí k mestu Guatemala City, domovskou krajinou ktorého je Guatemala. Rezervujte si letenky - La Aurora. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na La Aurora, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 0 km

Hľadáte letenky Tapachula (TAP) v meste Tapachula ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tapachula, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tapachula, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tapachula, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 205 km

Comalapa (SAL) spadá pod mesto San Salvador, ktoré ležia v štáte El Salvador. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Salvador - Comalapa, alebo cestujte letecky do El Salvadoru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Comalapa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Salvador za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Guatemala

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.