zavřít

Letenky Faranah (FAA)

Faranah (FAA) spadá pod mesto Faranah, ktoré ležia v štáte Guinea. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Faranah, alebo cestujte letecky do Guiney na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Faranah, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Faranah za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Faranah
Medzinárodný názov letiska: Faranah
Letisko patrí k mestu: Letenky Kissidougou 47 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Guinea
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: FAA (GUFH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Faranah

Letisko Lungi (FNA) patrí k mestu Freetown, domovskou krajinou ktorého je Sierra Leone. Rezervujte si letenky do Freetown - Lungi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lungi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Freetown lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 311 km

Hľadáte letenky Bamako Senou (BKO) v meste Bamako ( Mali)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bamako, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 416 km

Yoff (DKR) spadá pod mesto Dakar, ktoré ležia v štáte Senegal. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dakar za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 903 km

Rezervácia letenky na letisko Faranah

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Faranah

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.