zavřít

Letenky Fria (FIG)

Fria (FIG) spadá pod mesto Fria, ktoré ležia v štáte Guinea. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Fria, alebo cestujte letecky do Guiney na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fria, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Fria za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Fria
Medzinárodný názov letiska: Fira - Fria
Letisko patrí k mestu: Letenky Kindia 117 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Guinea
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: FIG (GUFA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Fria

Letisko Lungi (FNA) patrí k mestu Freetown, domovskou krajinou ktorého je Sierra Leone. Rezervujte si letenky do Freetown - Lungi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lungi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Freetown lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Hľadáte letenky Yoff (DKR) v meste Dakar ( Senegal)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dakar, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 641 km

Bamako Senou (BKO) spadá pod mesto Bamako, ktoré ležia v štáte Mali. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bamako za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 669 km

Rezervácia letenky na letisko Fria

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Fria

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.