zavřít

Letenky Konakry

Mesto leží v štáte Konakry. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Conakry na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Konakry
Miestny názov mesta: Conakry (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Conacri, Conakry, Konakri, Konakrio, Konakris, Konakry, ???????, ???????, ???????, ????, ????, ????

Počet obyvateľov:1,77 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Fria - 92 km
Správna oblasť: Letenky Conakry
Štát: Letenky Guinea

Letenky do Conakry a okolí

Lungi (FNA) spadá pod mesto Freetown, ktoré ležia v štáte Sierra Leone. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Freetown za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 112 km

Hľadáte letenky Yoff (DKR) v meste Dakar ( Senegal)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dakar, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 700 km

Letisko Bamako Senou (BKO) patrí k mestu Bamako, domovskou krajinou ktorého je Mali. Rezervujte si letenky do Bamako - Bamako Senou. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bamako Senou, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bamako lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 721 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Konakry

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.