zavřít

Letenky Labe (LEK)

Letisko Labe (LEK) patrí k mestu Labe, domovskou krajinou ktorého je Guinea. Rezervujte si letenky - Labe. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Labe, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Labe
Medzinárodný názov letiska: Labe
Letisko patrí k mestu: Letenky Labé 47 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Guinea
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LEK (GULB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Labe

Hľadáte letenky Lungi (FNA) v meste Freetown ( Sierra Leone)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Freetown, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 311 km

Bamako Senou (BKO) spadá pod mesto Bamako, ktoré ležia v štáte Mali. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bamako za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 500 km

Letisko Yoff (DKR) patrí k mestu Dakar, domovskou krajinou ktorého je Senegal. Rezervujte si letenky do Dakaru - Yoff . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Yoff , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dakaru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 685 km

Rezervácia letenky na letisko Labe

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Labe

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.