zavřít

Letenky Macenta (MCA)

Letisko Macenta (MCA) patrí k mestu Macenta, domovskou krajinou ktorého je Guinea. Rezervujte si letenky - Macenta. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Macenta, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Macenta
Medzinárodný názov letiska: Macenta
Letisko patrí k mestu: Letenky Macenta 43 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Guinea
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: MCA (GUMA)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Macenta

Lungi (FNA) spadá pod mesto Freetown, ktoré ležia v štáte Sierra Leone. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Freetown za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 415 km

Hľadáte letenky Bamako Senou (BKO) v meste Bamako ( Mali)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bamako, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 471 km

Letisko Ouagadougou (OUA) patrí k mestu Ouagadougou, domovskou krajinou ktorého je Burkina Faso. Rezervujte si letenky do Ouagadougou - Ouagadougou. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ouagadougou, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Ouagadougou lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 980 km

Rezervácia letenky na letisko Macenta

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Macenta

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.