zavřít

Letenky Port Au Prince Mais Gate (PAP)

Hľadáte letenky Mais Gate (PAP) v meste Port Au Prince ( Haiti)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mais Gate , alebo cestujte letecky na Haiti na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mais Gate , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Port Au Prince, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Port Au Prince - Mais Gate
Medzinárodný názov letiska: Port Au Prince
Letisko patrí k mestu: Letenky Delmas 383 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Haiti
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: PAP (MTPP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Port Au Prince - Mais Gate

Letisko La Union (POP) patrí k mestu Puerto Plata, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - La Union . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na La Union , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 196 km

Las Americas (SDQ) spadá pod mesto Santo Domingo, ktoré ležia v štáte Dominikánska republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Las Americas , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Las Americas , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Santo Domingo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 292 km

Hľadáte letenky Punta Cana (PUJ) v meste Punta Cana ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Punta Cana, alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Punta Cana, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Punta Cana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 437 km

Rezervácia letenky na letisko Port Au Prince - Mais Gate

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mais Gate

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.