zavřít

Letenky Port-au-Prince

Mesto leží v štáte Port-au-Prince. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Port-au-Prince na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Port-au-Prince
Miestny názov mesta: Port-au-Prince (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Port o Prensas, Port-au-Prince, Portofprensa, Potoprens, Puerto Principe, Puerto Príncipe, P?toprens, Ville de Port-au-Prince, ????-?-?????, ???? ? ?????, ????-?-?????, ????? ?????, ???? ?? ?????, ???? ?? ????, ????-?-??????, ????????, ???, ??????

Počet obyvateľov:1,23 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Mais Gate (Port Au Prince) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Ouest
Štát: Letenky Haiti

Letenky do Port-au-Prince a okolí

Hľadáte letenky La Union (POP) v meste Puerto Plata ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - La Union , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Union , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Puerto Plata, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 201 km

Letisko Las Americas (SDQ) patrí k mestu Santo Domingo, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - Las Americas . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Las Americas , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 296 km

Punta Cana (PUJ) spadá pod mesto Punta Cana, ktoré ležia v štáte Dominikánska republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Punta Cana, alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Punta Cana, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Punta Cana za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 442 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Port-au-Prince

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.