zavřít

Letenky Amsterdam Schiphol (AMS)

Hľadáte letenky Schiphol (AMS) v meste Amsterdam ( Holandsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Amsterdamu - Schiphol, alebo cestujte letecky do Holandska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Schiphol, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Amsterdam, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Amsterdam - Schiphol
Medzinárodný názov letiska: Amsterdam - Schiphol
Letisko patrí k mestu: Letenky Hoofddorp 133 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: AMS (EHAM)
Počet terminálov: 6

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Amsterdam - Schiphol

Brussels (BRU) spadá pod mesto Brusel, ktoré ležia v štáte Belgicko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Brusel za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Letisko Maastricht/aachen (MST) patrí k mestu Maastricht, domovskou krajinou ktorého je Holandsko. Rezervujte si letenky - Maastricht/aachen. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Maastricht/aachen, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 191 km

Hľadáte letenky Dusseldorf (DUS) v meste Düsseldorf ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Düsseldorfu - Dusseldorf, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dusseldorf, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Düsseldorf, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Rezervácia letenky na letisko Amsterdam - Schiphol

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Schiphol

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.