zavřít

Letenky Amsterdam

Mesto leží v štáte Amsterdam. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Amsterdamu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Amsterdam
Miestny názov mesta: Amsterdam (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Amstelodamum, Amsterdam, Amsterdam - Amsterdam, Amsterdama, Amsterdamas, Amsterdami, Amsterdamo, Amsterdao, Amsterd?o, Amszterdam, Ámsterdam, Ámsterdam - Amsterdam, ??????????, ?????????, ?????????, ???????, ????????, ????????, ??????????, ???????, ????????????, ??????????, ???????, ?????, ?????

Počet obyvateľov:742 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Schiphol (Amsterdam) - 18 km
Správna oblasť: Letenky Noord-Holland

Letenky do Amsterdamu a okolí

Letisko Schiphol (AMS) patrí k mestu Amsterdam, domovskou krajinou ktorého je Holandsko. Rezervujte si letenky do Amsterdamu - Schiphol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Schiphol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Amsterdamu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Brussels (BRU) spadá pod mesto Brusel, ktoré ležia v štáte Belgicko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Brusel za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 168 km

Hľadáte letenky Maastricht/aachen (MST) v meste Maastricht ( Holandsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Maastricht/aachen, alebo cestujte letecky do Holandska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Maastricht/aachen, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Maastricht, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 185 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Amsterdam

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.