zavřít

Letenky Amsterdam

Mesto leží v štáte Amsterdam. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Amsterdamu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Amsterdam
Miestny názov mesta: Amsterdam (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Amstelodamum, Amsterdam, Amsterdam - Amsterdam, Amsterdama, Amsterdamas, Amsterdami, Amsterdamo, Amsterdao, Amsterd?o, Amszterdam, Ámsterdam, Ámsterdam - Amsterdam, ??????????, ?????????, ?????????, ???????, ????????, ????????, ??????????, ???????, ????????????, ??????????, ???????, ?????, ?????

Počet obyvateľov:742 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Schiphol (Amsterdam) - 18 km
Správna oblasť: Letenky Noord-Holland

Letenky do Amsterdamu a okolí

Letisko Schiphol (AMS) patrí k mestu Amsterdam, domovskou krajinou ktorého je Holandsko. Rezervujte si letenky do Amsterdamu - Schiphol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Schiphol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Amsterdamu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Hľadáte letenky Brussels (BRU) v meste Brusel ( Belgicko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Brusel, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 168 km

Maastricht/aachen (MST) spadá pod mesto Maastricht, ktoré ležia v štáte Holandsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Maastricht/aachen, alebo cestujte letecky do Holandska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Maastricht/aachen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Maastricht za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 185 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Amsterdam

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.