zavřít

Letenky Knock (NOC)

Knock (NOC) spadá pod mesto Knock, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Knock, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Knock, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Knock za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Knock
Medzinárodný názov letiska: Connaught
Letisko patrí k mestu: Letenky Galway 71 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Írsko
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: NOC (EIKN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Knock

Letisko Carnmore (GWY) patrí k mestu Galway, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky - Carnmore. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Carnmore, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Hľadáte letenky Shannon (SNN) v meste Shannon ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Shannon, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Shannon, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Shannon, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Cork (ORK) spadá pod mesto Cork, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Corku - Cork, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cork, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cork za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 230 km

Rezervácia letenky na letisko Knock

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Knock

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.