zavřít

Letenky Shannon (SNN)

Hľadáte letenky Shannon (SNN) v meste Shannon ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Shannon, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Shannon, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Shannon, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Shannon
Medzinárodný názov letiska: Shannon
Letisko patrí k mestu: Letenky Limerick 90 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Írsko
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: SNN (EINN)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Shannon

Carnmore (GWY) spadá pod mesto Galway, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Carnmore, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Carnmore, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Galway za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 66 km

Letisko Cork (ORK) patrí k mestu Cork, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky do Corku - Cork. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cork, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Corku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 106 km

Hľadáte letenky Knock (NOC) v meste Knock ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Knock, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Knock, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Knock, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Rezervácia letenky na letisko Shannon

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Shannon

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.