zavřít

Letenky Shannon (SNN)

Letisko Shannon (SNN) patrí k mestu Shannon, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky - Shannon. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Shannon, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Shannon
Medzinárodný názov letiska: Shannon
Letisko patrí k mestu: Letenky Limerick 90 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Írsko
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: SNN (EINN)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Shannon

Carnmore (GWY) spadá pod mesto Galway, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Carnmore, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Carnmore, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Galway za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 66 km

Hľadáte letenky Cork (ORK) v meste Cork ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Corku - Cork, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cork, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cork, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 106 km

Letisko Knock (NOC) patrí k mestu Knock, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky - Knock. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Knock, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Rezervácia letenky na letisko Shannon

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Shannon

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.