zavřít

Letenky Egilsstadir (EGS)

Letisko Egilsstadir (EGS) patrí k mestu Reykjavík, domovskou krajinou ktorého je Island. Rezervujte si letenky do Reykjavíku - Egilsstadir. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Egilsstadir, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reykjavíku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Egilsstadir
Medzinárodný názov letiska: Egilsstadir
Letisko patrí k mestu: Letenky Reykjavík 114 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Island
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: EGS (BIEG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Egilsstadir

Hľadáte letenky Vagar (FAE) v meste Faroe Islands ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Vagar, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vagar, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Faroe Islands, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 867 km

Keflavik (KEF) spadá pod mesto Reykjavík, ktoré ležia v štáte Island. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Reykjavíku - Keflavik, alebo cestujte letecky na Island na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Keflavik, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Reykjavík za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 922 km

Letisko Stornoway (SYY) patrí k mestu Stornoway, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Stornoway. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Stornoway, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1184 km

Rezervácia letenky na letisko Egilsstadir

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Egilsstadir

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.