zavřít

Letenky Isafjordur (IFJ)

Letisko Isafjordur (IFJ) patrí k mestu Reykjavík, domovskou krajinou ktorého je Island. Rezervujte si letenky do Reykjavíku - Isafjordur. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Isafjordur, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reykjavíku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Isafjordur
Medzinárodný názov letiska: Isafjordur
Letisko patrí k mestu: Letenky Reykjavík 114 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Island
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: IFJ (BIIS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Isafjordur

Hľadáte letenky Keflavik (KEF) v meste Reykjavík ( Island)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Reykjavíku - Keflavik, alebo cestujte letecky na Island na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keflavik, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Reykjavík, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 220 km

Vagar (FAE) spadá pod mesto Faroe Islands, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Vagar, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vagar, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Faroe Islands za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1814 km

Letisko Stornoway (SYY) patrí k mestu Stornoway, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Stornoway. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Stornoway, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 2048 km

Rezervácia letenky na letisko Isafjordur

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Isafjordur

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.