zavřít

Letenky Kulusuk (KUS)

Letisko Kulusuk (KUS) patrí k mestu Reykjavík, domovskou krajinou ktorého je Island. Rezervujte si letenky do Reykjavíku - Kulusuk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kulusuk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reykjavíku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kulusuk
Medzinárodný názov letiska: Kulusuk
Letisko patrí k mestu: Letenky Reykjavík 114 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Island
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: KUS (BGKK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kulusuk

Keflavik (KEF) spadá pod mesto Reykjavík, ktoré ležia v štáte Island. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Reykjavíku - Keflavik, alebo cestujte letecky na Island na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Keflavik, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Reykjavík za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1621 km

Hľadáte letenky Horta (HOR) v meste Funchal ( Portugalsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Funchalu - Horta, alebo cestujte letecky do Portugalska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Horta, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Funchal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 2681 km

Letisko Vagar (FAE) patrí k mestu Faroe Islands, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Vagar. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vagar, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3338 km

Rezervácia letenky na letisko Kulusuk

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kulusuk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.