zavřít

Letenky Reykjavík

Mesto leží v štáte Reykjavík. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Reykjavíku na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Reykjavík
Miestny názov mesta: Reykjavík (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Reicivic, Reikjavikas, Reikjav?ka, Reiquiavik - Reykjavik, Reiquiavik - Reykjavík, Rejkjavik, Rejkjaviko, Reykjavik, Reykjav?k, Reykjavík, Réicivíc, ?????????, ?????????, ????????, ?????????, ???? ????, ?????????, ??????????, ????????, ????????, ?????????, ??????, ????????, ?????, ?????, ?????

Počet obyvateľov:114 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Reykjavik - 2 km
Správna oblasť: Letenky
Štát: Letenky Island

Letenky do Reykjavíku a okolí

Letisko Keflavik (KEF) patrí k mestu Reykjavík, domovskou krajinou ktorého je Island. Rezervujte si letenky do Reykjavíku - Keflavik. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Keflavik, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reykjavíku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 75 km

Hľadáte letenky Vagar (FAE) v meste Faroe Islands ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Vagar, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vagar, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Faroe Islands, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1647 km

Knock (NOC) spadá pod mesto Knock, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Knock, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Knock, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Knock za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1825 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Reykjavík

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.