zavřít

Letenky Siem Reap (REP)

Hľadáte letenky Siem Reap (REP) v meste Siem Reap ( Kambodža)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Siem Reap, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Siem Reap
Medzinárodný názov letiska: Siem-reap - Siem Reap
Letisko patrí k mestu: Siem Reap
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: REP (VDSR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Siem Reap

Pochentong (PNH) spadá pod mesto Phnom Penh, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Phnom Penh - Pochentong , alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pochentong , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phnom Penh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 341 km

Hľadáte letenky Tansonnhat (SGN) v meste Ho či Minovo Mesto ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tansonnhat, alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tansonnhat, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ho či Minovo Mesto, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 325 km

Rezervácia letenky na letisko Siem Reap

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Siem Reap

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.