zavřít

Letenky Buffalo Narrows (YVT)

Buffalo Narrows (YVT) spadá pod mesto Buffalo Narrows, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Buffalo Narrows, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Buffalo Narrows, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Buffalo Narrows za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Buffalo Narrows
Medzinárodný názov letiska: Buffalo Narrows
Letisko patrí k mestu: Letenky Saskatoon 199 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YVT (CYVT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Buffalo Narrows

Letisko Edmonton (YEG) patrí k mestu Edmonton, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Edmonton. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Edmonton, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 583 km

Hľadáte letenky Regina (YQR) v meste Regina ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Regina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 451 km

Calgary (YYC) spadá pod mesto Calgary, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Calgary - Calgary, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Calgary, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Calgary za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 651 km

Rezervácia letenky na letisko Buffalo Narrows

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Buffalo Narrows

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.