zavřít

Letenky Cambridge Bay (YCB)

Cambridge Bay (YCB) spadá pod mesto Cambridge Bay, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cambridge Bay, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cambridge Bay, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cambridge Bay za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cambridge Bay
Medzinárodný názov letiska: Cambridge Bay
Letisko patrí k mestu: Letenky Saskatoon 199 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YCB (CYCB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cambridge Bay

Hľadáte letenky Edmonton (YEG) v meste Edmonton ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Edmonton, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Edmonton, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Edmonton, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1097 km

Letisko Regina (YQR) patrí k mestu Regina, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Regina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Regina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 534 km

Calgary (YYC) spadá pod mesto Calgary, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Calgary - Calgary, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Calgary, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Calgary za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1183 km

Rezervácia letenky na letisko Cambridge Bay

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cambridge Bay

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.