zavřít

Letenky Campbell River (YBL)

Campbell River (YBL) spadá pod mesto Campbell River, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Campbell River, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Campbell River, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Campbell River za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Campbell River
Medzinárodný názov letiska: Campbell River
Letisko patrí k mestu: Letenky Nanaimo 85 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: YBL (CYBL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Campbell River

Hľadáte letenky Vancouver (YVR) v meste Vancouver ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Vancouver, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 237 km

Letisko Tacoma (SEA) patrí k mestu Seattle, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Seattlu - Tacoma. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tacoma, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Seattlu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 364 km

Portland (PDX) spadá pod mesto Portland, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Portland za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 402 km

Rezervácia letenky na letisko Campbell River

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Campbell River

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.