zavřít

Letenky Chapleau (YLD)

Chapleau (YLD) spadá pod mesto Chapleau, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Chapleau, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chapleau, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Chapleau za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chapleau
Medzinárodný názov letiska: Chapleau
Letisko patrí k mestu: Letenky North Bay 50 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YLD (CYLD)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chapleau

Hľadáte letenky Sault Ste Marie (YAM) v meste Sault Ste Marie ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sault Ste Marie, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sault Ste Marie, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sault Ste Marie, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Letisko Kent County (GRR) patrí k mestu Grand Rapids, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Kent County. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kent County, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Pearson (YYZ) spadá pod mesto Toronto, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Toronta - Pearson, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pearson, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Toronto za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 419 km

Rezervácia letenky na letisko Chapleau

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Chapleau

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.