zavřít

Letenky Chilliwack (YCW)

Hľadáte letenky Chilliwack (YCW) v meste Chilliwack ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Chilliwack, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chilliwack, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Chilliwack, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chilliwack
Medzinárodný názov letiska: Chilliwack
Letisko patrí k mestu: Letenky Chilliwack 52 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: YCW (CYCW)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chilliwack

Vancouver (YVR) spadá pod mesto Vancouver, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Vancouver za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 139 km

Letisko Tacoma (SEA) patrí k mestu Seattle, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Seattlu - Tacoma. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tacoma, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Seattlu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 109 km

Hľadáte letenky Kelowna (YLW) v meste Kelowna ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kelowna, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kelowna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kelowna, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 288 km

Rezervácia letenky na letisko Chilliwack

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Chilliwack

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.