zavřít

Letenky Churchill (YYQ)

Letisko Churchill (YYQ) patrí k mestu Winnipeg, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Winnipegu - Churchill. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Churchill, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Winnipegu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Churchill
Medzinárodný názov letiska: Churchill
Letisko patrí k mestu: Letenky Winnipeg 632 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YYQ (CYYQ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Churchill

Hľadáte letenky Regina (YQR) v meste Regina ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Regina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1185 km

St Paul (MSP) spadá pod mesto Minneapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Paul, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Paul, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Minneapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 135 km

Letisko Sault Ste Marie (YAM) patrí k mestu Sault Ste Marie, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Sault Ste Marie. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sault Ste Marie, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1057 km

Rezervácia letenky na letisko Churchill

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Churchill

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.