zavřít

Letenky Dauphin Dauphin Barker (YDN)

Dauphin Barker (YDN) spadá pod mesto Winnipeg, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Winnipegu - Dauphin Barker, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dauphin Barker, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Winnipeg za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Dauphin - Dauphin Barker
Medzinárodný názov letiska: Dauphin - Dauphin Barker
Letisko patrí k mestu: Letenky Winnipeg 632 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YDN (CYDN)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Dauphin - Dauphin Barker

Hľadáte letenky Regina (YQR) v meste Regina ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Regina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 513 km

Letisko St Paul (MSP) patrí k mestu Minneapolis, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - St Paul. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na St Paul, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 763 km

Des Moines (DSM) spadá pod mesto Des Moines, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Des Moines, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Des Moines, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Des Moines za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 719 km

Rezervácia letenky na letisko Dauphin - Dauphin Barker

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Dauphin Barker

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.