zavřít

Letenky Earlton Timiskaming Rgnl (YXR)

Hľadáte letenky Timiskaming Rgnl (YXR) v meste Earlton ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Timiskaming Rgnl, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Timiskaming Rgnl, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Earlton, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Earlton - Timiskaming Rgnl
Medzinárodný názov letiska: Earlton - Timiskaming Rgnl
Letisko patrí k mestu: Letenky North Bay 50 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YXR (CYXR)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Earlton - Timiskaming Rgnl

Letisko Pearson (YYZ) patrí k mestu Toronto, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Toronta - Pearson. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pearson, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Toronta lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 83 km

Sault Ste Marie (YAM) spadá pod mesto Sault Ste Marie, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sault Ste Marie, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sault Ste Marie, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sault Ste Marie za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 518 km

Hľadáte letenky Buffalo Niagara (BUF) v meste Buffalo ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Buffalo Niagara, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Buffalo Niagara, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Buffalo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Earlton - Timiskaming Rgnl

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Timiskaming Rgnl

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.