zavřít

Letenky Earlton Timiskaming Rgnl (YXR)

Timiskaming Rgnl (YXR) spadá pod mesto Earlton, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Timiskaming Rgnl, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Timiskaming Rgnl, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Earlton za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Earlton - Timiskaming Rgnl
Medzinárodný názov letiska: Earlton - Timiskaming Rgnl
Letisko patrí k mestu: Letenky North Bay 50 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YXR (CYXR)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Earlton - Timiskaming Rgnl

Hľadáte letenky Pearson (YYZ) v meste Toronto ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Toronta - Pearson, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pearson, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Toronto, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 83 km

Letisko Sault Ste Marie (YAM) patrí k mestu Sault Ste Marie, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Sault Ste Marie. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sault Ste Marie, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 518 km

Buffalo Niagara (BUF) spadá pod mesto Buffalo, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Buffalo Niagara, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Buffalo Niagara, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Buffalo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Earlton - Timiskaming Rgnl

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Timiskaming Rgnl

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.