zavřít

Letenky Faro (ZFA)

Faro (ZFA) spadá pod mesto Faro, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Faro - Faro, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Faro, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Faro za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Faro
Medzinárodný názov letiska: Faro
Letisko patrí k mestu: Letenky Prince George 66 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: ZFA (CZFA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Faro

Letisko Vancouver (YVR) patrí k mestu Vancouver, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Vancouveru - Vancouver. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vancouver, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Vancouveru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1440 km

Hľadáte letenky Tacoma (SEA) v meste Seattle ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Seattlu - Tacoma, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tacoma, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Seattle, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1583 km

Kelowna (YLW) spadá pod mesto Kelowna, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kelowna, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kelowna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kelowna za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1747 km

Rezervácia letenky na letisko Faro

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Faro

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.