zavřít

Letenky Gander (YQX)

Hľadáte letenky Gander (YQX) v meste Gander ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Gander, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gander, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gander, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gander
Medzinárodný názov letiska: Gander
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-3:30
Kódy letiska: YQX (CYQX)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gander

Letisko Halifax (YHZ) patrí k mestu Halifax, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Halifax. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Halifax, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1020 km

Logan (BOS) spadá pod mesto Boston, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Logan, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Logan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Boston za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1855 km

Hľadáte letenky Theodore Francis (PVD) v meste Providence ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Providence, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1907 km

Rezervácia letenky na letisko Gander

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gander

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.