zavřít

Letenky Greenwood (YZX)

Greenwood (YZX) spadá pod mesto Greenwood, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Greenwood, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Greenwood, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Greenwood za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Greenwood
Medzinárodný názov letiska: Greenwood
Letisko patrí k mestu: Letenky Moncton 87 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: YZX (CYZX)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Greenwood

Letisko Halifax (YHZ) patrí k mestu Halifax, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Halifax. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Halifax, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 157 km

Hľadáte letenky Logan (BOS) v meste Boston ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Logan, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Logan, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Boston, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 686 km

Theodore Francis (PVD) spadá pod mesto Providence, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Providence za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 736 km

Rezervácia letenky na letisko Greenwood

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Greenwood

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.