zavřít

Letenky Halifax (YHZ)

Halifax (YHZ) spadá pod mesto Halifax, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Halifax, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Halifax, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Halifax za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Halifax
Medzinárodný názov letiska: Halifax
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: YHZ (CYHZ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Halifax

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 840 km

Hľadáte letenky Theodore Francis (PVD) v meste Providence ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Providence, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 890 km

Bradley (BDL) spadá pod mesto Hartford, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bradley, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bradley, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hartford za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1027 km

Rezervácia letenky na letisko Halifax

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Halifax

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.