zavřít

Letenky Hay River (YHY)

Hay River (YHY) spadá pod mesto Hay River, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Hay River, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hay River, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hay River za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hay River
Medzinárodný názov letiska: Hay River
Letisko patrí k mestu: Letenky Grande Prairie 41 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YHY (CYHY)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hay River

Letisko Edmonton (YEG) patrí k mestu Edmonton, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Edmonton. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Edmonton, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 426 km

Hľadáte letenky Calgary (YYC) v meste Calgary ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Calgary - Calgary, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Calgary, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Calgary, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 495 km

Kelowna (YLW) spadá pod mesto Kelowna, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kelowna, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kelowna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kelowna za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 687 km

Rezervácia letenky na letisko Hay River

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hay River

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.