zavřít

Letenky Ilulissat Jacobshavn (JAV)

Hľadáte letenky Jacobshavn (JAV) v meste Ilulissat ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Jacobshavn, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Jacobshavn, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ilulissat, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Ilulissat - Jacobshavn
Medzinárodný názov letiska: Jakobshavn - Jacobshavn
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: JAV (BGJN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Ilulissat - Jacobshavn

Halifax (YHZ) spadá pod mesto Halifax, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Halifax, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Halifax, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Halifax za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1992 km

Letisko Keflavik (KEF) patrí k mestu Reykjavík, domovskou krajinou ktorého je Island. Rezervujte si letenky do Reykjavíku - Keflavik. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Keflavik, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reykjavíku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 3196 km

Hľadáte letenky Dorval (YUL) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 2758 km

Rezervácia letenky na letisko Ilulissat - Jacobshavn

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Jacobshavn

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.