zavřít

Letenky Kelowna (YLW)

Hľadáte letenky Kelowna (YLW) v meste Kelowna ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kelowna, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kelowna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kelowna, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kelowna
Medzinárodný názov letiska: Kelowna
Letisko patrí k mestu: Letenky Kelowna 125 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: YLW (CYLW)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kelowna

Tacoma (SEA) spadá pod mesto Seattle, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Seattlu - Tacoma, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tacoma, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Seattle za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 356 km

Letisko Vancouver (YVR) patrí k mestu Vancouver, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Vancouveru - Vancouver. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vancouver, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Vancouveru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 426 km

Hľadáte letenky Portland (PDX) v meste Portland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Portland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 436 km

Rezervácia letenky na letisko Kelowna

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kelowna

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.