zavřít

Letenky Kimmirut / lake Harbour Kimmirut (YLC)

Letisko Kimmirut (YLC) patrí k mestu Kimmirut / lake Harbour, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Kimmirut. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kimmirut, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kimmirut / lake Harbour - Kimmirut
Medzinárodný názov letiska: Lake Harbour - Kimmirut
Letisko patrí k mestu: Letenky Shawinigan 49 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YLC (CYLC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kimmirut / lake Harbour - Kimmirut

Hľadáte letenky Dorval (YUL) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 736 km

Burlington (BTV) spadá pod mesto Burlington, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Burlington za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 739 km

Letisko Halifax (YHZ) patrí k mestu Halifax, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Halifax. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Halifax, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1054 km

Rezervácia letenky na letisko Kimmirut / lake Harbour - Kimmirut

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kimmirut

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.