zavřít

Letenky Kugaaruk (YBB)

Kugaaruk (YBB) spadá pod mesto Winnipeg, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Winnipegu - Kugaaruk, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kugaaruk, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Winnipeg za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kugaaruk
Medzinárodný názov letiska: Pelly Bay - Kugaaruk
Letisko patrí k mestu: Letenky Winnipeg 632 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YBB (CYBB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kugaaruk

Letisko Sault Ste Marie (YAM) patrí k mestu Sault Ste Marie, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Sault Ste Marie. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sault Ste Marie, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 591 km

Hľadáte letenky Regina (YQR) v meste Regina ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Regina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1651 km

St Paul (MSP) spadá pod mesto Minneapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Paul, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Paul, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Minneapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 378 km

Rezervácia letenky na letisko Kugaaruk

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kugaaruk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.