zavřít

Letenky Medicine Hat (YXH)

Hľadáte letenky Medicine Hat (YXH) v meste Medicine Hat ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Medicine Hat, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Medicine Hat, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Medicine Hat, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Medicine Hat
Medzinárodný názov letiska: Medicine Hat
Letisko patrí k mestu: Letenky Medicine Hat 63 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-7
Kódy letiska: YXH (CYXH)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Medicine Hat

Letisko Calgary (YYC) patrí k mestu Calgary, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Calgary - Calgary. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Calgary, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Calgary lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 370 km

Edmonton (YEG) spadá pod mesto Edmonton, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Edmonton, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Edmonton, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Edmonton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 346 km

Hľadáte letenky Regina (YQR) v meste Regina ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Regina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 673 km

Rezervácia letenky na letisko Medicine Hat

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Medicine Hat

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.