zavřít

Letenky Millinocket Millinocket Muni (MLT)

Millinocket Muni (MLT) spadá pod mesto Millinocket, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Millinocket Muni, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Millinocket Muni, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Millinocket za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Millinocket - Millinocket Muni
Medzinárodný názov letiska: Millinocket - Millinocket Muni
Letisko patrí k mestu: Letenky Fredericton 52 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: MLT (KMLT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Millinocket - Millinocket Muni

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 287 km

Hľadáte letenky Burlington (BTV) v meste Burlington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burlington, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 499 km

Theodore Francis (PVD) spadá pod mesto Providence, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Providence za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 339 km

Rezervácia letenky na letisko Millinocket - Millinocket Muni

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Millinocket Muni

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.