zavřít

Letenky Montreal St Hubert (YHU)

Hľadáte letenky St Hubert (YHU) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - St Hubert, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na St Hubert, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Montreal - St Hubert
Medzinárodný názov letiska: Montreal - St Hubert
Letisko patrí k mestu: Letenky Montreal 3,27 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YHU (CYHU)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Montreal - St Hubert

Dorval (YUL) spadá pod mesto Montreal, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montreal za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 36 km

Letisko Burlington (BTV) patrí k mestu Burlington, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Burlington. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burlington, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 44 km

Hľadáte letenky Albany (ALB) v meste Albany ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Albany, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Albany, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Albany, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 97 km

Rezervácia letenky na letisko Montreal - St Hubert

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska St Hubert

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.