zavřít

Letenky Nuuk (GOH)

Hľadáte letenky Nuuk (GOH) v meste Nuuk ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Nuuk, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Nuuk, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nuuk, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nuuk
Medzinárodný názov letiska: Godthaab - Nuuk
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: GOH (BGGH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nuuk

Halifax (YHZ) spadá pod mesto Halifax, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Halifax, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Halifax, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Halifax za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1734 km

Letisko Dorval (YUL) patrí k mestu Montreal, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Montrealu - Dorval . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dorval , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Montrealu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 2605 km

Hľadáte letenky Keflavik (KEF) v meste Reykjavík ( Island)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Reykjavíku - Keflavik, alebo cestujte letecky na Island na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keflavik, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Reykjavík, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3233 km

Rezervácia letenky na letisko Nuuk

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Nuuk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.