zavřít

Letenky Ottawa Ottawa Macdonald Cartier (YOW)

Hľadáte letenky Ottawa Macdonald Cartier (YOW) v meste Ottawa ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ottawy - Ottawa Macdonald Cartier, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ottawa Macdonald Cartier, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ottawa, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Ottawa - Ottawa Macdonald Cartier
Medzinárodný názov letiska: Ottawa - Ottawa Macdonald Cartier
Letisko patrí k mestu: Letenky Ottawa 1,14 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YOW (CYOW)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Ottawa - Ottawa Macdonald Cartier

Letisko Dorval (YUL) patrí k mestu Montreal, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Montrealu - Dorval . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dorval , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Montrealu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 214 km

Hancock (SYR) spadá pod mesto Syracuse, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Hancock, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hancock, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Syracuse za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 77 km

Hľadáte letenky Burlington (BTV) v meste Burlington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burlington, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 281 km

Rezervácia letenky na letisko Ottawa - Ottawa Macdonald Cartier

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ottawa Macdonald Cartier

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.