zavřít

Letenky Ottawa

Mesto leží v štáte Ottawa. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Ottawy na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Ottawa
Miestny názov mesta: Ottawa (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

H H , A@, ?@, i, ?, H , B020, BB020, DOOOOO, Otava, Otava - Ottawa, Otavo, Ottava, Ottawa, PZ, ’ŸIŸ???, ’ŸÍŸ???, ŸAEAE???, ŸÄÄ???, ??i, ???, ?????Ô, ??????, ?????, ??????, ?????, ??????, ??????, ?????, ???????, ???, ???, ???, ???

Počet obyvateľov:1,14 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ottawa Macdonald Cartier (Ottawa) - 9 km
Správna oblasť: Letenky Ontario
Štát: Letenky Kanada

Letenky do Ottawy a okolí

Hľadáte letenky Dorval (YUL) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 223 km

Hancock (SYR) spadá pod mesto Syracuse, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Hancock, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hancock, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Syracuse za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Letisko Burlington (BTV) patrí k mestu Burlington, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Burlington. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burlington, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 290 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Ottawa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.