zavřít

Letenky Ottawa

Mesto leží v štáte Ottawa. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Ottawy na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Ottawa
Miestny názov mesta: Ottawa (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

H H , A@, ?@, i, ?, H , B020, BB020, DOOOOO, Otava, Otava - Ottawa, Otavo, Ottava, Ottawa, PZ, ’ŸIŸ???, ’ŸÍŸ???, ŸAEAE???, ŸÄÄ???, ??i, ???, ?????Ô, ??????, ?????, ??????, ?????, ??????, ??????, ?????, ???????, ???, ???, ???, ???

Počet obyvateľov:1,14 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ottawa Macdonald Cartier (Ottawa) - 9 km
Správna oblasť: Letenky Ontario
Štát: Letenky Kanada

Letenky do Ottawy a okolí

Dorval (YUL) spadá pod mesto Montreal, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montreal za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 223 km

Letisko Hancock (SYR) patrí k mestu Syracuse, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Hancock. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Hancock, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Hľadáte letenky Burlington (BTV) v meste Burlington ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Burlington, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burlington, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burlington, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 290 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Ottawa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.