zavřít

Letenky Portage La Prairie Southport (YPG)

Letisko Southport (YPG) patrí k mestu Winnipeg, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky do Winnipegu - Southport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Southport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Winnipegu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Portage La Prairie - Southport
Medzinárodný názov letiska: Portage-la-prairie - Southport
Letisko patrí k mestu: Letenky Winnipeg 632 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YPG (CYPG)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Portage La Prairie - Southport

Regina (YQR) spadá pod mesto Regina, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Regina za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 711 km

Hľadáte letenky St Paul (MSP) v meste Minneapolis ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - St Paul, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na St Paul, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Minneapolis, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 564 km

Letisko Des Moines (DSM) patrí k mestu Des Moines, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Des Moines. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Des Moines, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 520 km

Rezervácia letenky na letisko Portage La Prairie - Southport

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Southport

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.