zavřít

Letenky Qikiqtarjuaq (YVM)

Letisko Qikiqtarjuaq (YVM) patrí k mestu Qikiqtarjuaq, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Qikiqtarjuaq. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Qikiqtarjuaq, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Qikiqtarjuaq
Medzinárodný názov letiska: Broughton Island - Qikiqtarjuaq
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: YVM (CYVM)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Qikiqtarjuaq

Hľadáte letenky Halifax (YHZ) v meste Halifax ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Halifax, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Halifax, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Halifax, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1109 km

Dorval (YUL) spadá pod mesto Montreal, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montreal za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1378 km

Letisko Burlington (BTV) patrí k mestu Burlington, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Burlington. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burlington, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1363 km

Rezervácia letenky na letisko Qikiqtarjuaq

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Qikiqtarjuaq

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.