zavřít

Letenky Sherbrooke (YSC)

Sherbrooke (YSC) spadá pod mesto Sherbrooke, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sherbrooke, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sherbrooke, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sherbrooke za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Sherbrooke
Medzinárodný názov letiska: Sherbrooke
Letisko patrí k mestu: Letenky Sherbrooke 129 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YSC (CYSC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Sherbrooke

Letisko Burlington (BTV) patrí k mestu Burlington, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Burlington. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burlington, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 166 km

Hľadáte letenky Dorval (YUL) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 228 km

Logan (BOS) spadá pod mesto Boston, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Logan, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Logan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Boston za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Rezervácia letenky na letisko Sherbrooke

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sherbrooke

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.