zavřít

Letenky St Jean (YJN)

St Jean (YJN) spadá pod mesto St Jean, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Jean, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Jean, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste St Jean za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: St Jean
Medzinárodný názov letiska: St. Jean - St Jean
Letisko patrí k mestu: Letenky Saint-Jean-sur-Richelieu 72 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YJN (CYJN)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska St Jean

Hľadáte letenky Dorval (YUL) v meste Montreal ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montreal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 51 km

Letisko Burlington (BTV) patrí k mestu Burlington, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Burlington. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burlington, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 30 km

Albany (ALB) spadá pod mesto Albany, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Albany, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Albany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Albany za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 99 km

Rezervácia letenky na letisko St Jean

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska St Jean

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.